Latvijas Spīdmintona līgas 1. posms Brenguļos aizvadīts

01-2015-10-24 10-17-54 - IMG_3569

24.oktobrī Brenguļos norisinājās Brenguļu Kauss 2015 spīdmintonā, kas vienlaicīgi bija arī trešās Latvijas Spīdmintona līgas pirmais posms. Tas pulcēja dalībniekus no Brenguļiem, Valmieras, Rīgas, Jelgavas, Jēkabpils, Skaistkalnes un Daugavpils. Pavisam tika izspēlētas uzvarētāju kausi piecās kategorijās – U12 bērni, U18 jaunieši, Sievietes, OPEN un O40 vīrieši un aizvadītas 84 spēles.

U12 kategorijā spēles tika izspēlētas katram ar  katru un, tādējādi noskaidrojot uzvarētāju. Kā jau sākotnēji tika prognozēts, izšķirošā spēle par uzvarētāja kausu izvērtās starp Lauri Ģirtu Lāci un Lauru Luīzi Kiļupi (abi STK Zaļā Pēda). Šoreiz pārāks bija Lācis, svinot uzvaru trīs setu spēlē un visā turnīrā. Savukārt trešajā vietā palika Mareta Jurgensone (STK Zaļā Pēda).

U18 jauniešu kategorijā spēles bija vēl spraigākas un emocionālākas. Uzvarot pēdējo spēli, uzvarētāja kausu turnīrā izcīnīja Matīss Cināts (STK Zaļā Pēda), aiz sevis atstājot debitantu Marku Gipteru (Daugavpils SK) un Arti Lauvu (BK Smash, Jēkabpils). Lauva trešo vietu ieguva ar labāku setu attiecību, jo trīs spēlētājiem bija vienāds uzvarēto spēļu skaits.

Sieviešu kategorijā šoreiz iztika bez pārsteigumiem. Brenguļu Kausā 2015 triumfēja pašreizējā Latvijas reitinga līdere Santa Paegle (STK Zaļā Pēda), aiz sevis atstājot jēkabpilieti Ingūnu Aldiņu (BK Smash) un Kristiānu Anšmiti (STK Zaļā Pēda).

O40 kategorija Brenguļos notika pirmoreiz. Šoreiz pārliecinošu pirmo vietu izcīnīja Uldis Lazdiņš (BK Smash, Jēkabpils), aiz sevis atstājot attiecīgi Uldi Eglāju un Arni Mellupu (abi SK Spīdmintons.lv, Rīga)

Viskuplāk pārstāvētajā OPEN kategorijā spēles ievilkās līdz vēlam vakaram. Sākotnēji izspēlējot grupu turnīru, tika noskaidroti finālturnīra dalībnieki. Pusfinālam kvalificējās pa diviem spēlētājiem no STK Zaļā Pēda un SK Spīdmintons.lv. Pirmajā pusfināla spēlē Santa Paegle (STK Zaļā Pēda) tikās ar Agnesi Logošu (SK Spīdmintons.lv), kurā pārliecinoši divos setos uzvarēja Paegle, iekļūstot finālā. Savukārt otrajā pusfināla spēlē Mārtiņš Žogots (SK Spīdmintons.lv) sīvā spēlē divos setos apspēlēja Aināru Gulbi (STK Zaļā Pēda).

Spēle par 3.vietu ievilkās trīs līdzīgu setu garumā un noslēgumā uzvarēja Agnese Logoša. Savukārt finālā Santa Paegle divos setos tika galā ar Mārtiņu Žogotu un uzvarēja OPEN kategorijā.

Apsveicam visus uzvarētājus un tiekamies 21.novembrī nākamajā LSL posmā Daugavpilī, kas vienlaicīgi būs arī Latgales čempionāts spīdmintonā!

FOTO
REZULTĀTI