SANTA PAEGLE UNGĀRIJAS 1000 REITINGA PUNKTU IZCĪNA SUDRABU

3. un 4. jūnijā Ungārijas pilsētā Kiškunfeleģhazā norisinājās starptautiskais krosmintona turnīrs Ungārijas Open, kas vienlaikus bija 1000 reitinga punktu turnīrs. Kopumā šajā turnīrā piedalījās dalībnieki no 14 dažādām valstīm. Latviju šajā turnīrā pārstāvēja Santa Paegle no STK Zaļā Pēda (Brenguļi).

Sākumā tika izspēlētas apakšgrupu spēles, kur Santai pretiniekos bija horvātiete Zrinka Jagečiča un šī brīža Pasaules čempione Jasmīna Kēbere no Slovēnijas. Jau pirmajā spēlē bija jāuzvar, lai kvalificētos finālturnīram, kas tika arī izdarīts, un Santa diezgan viegli divos s3etos apspēlēja horvātieti. Pēc 5 minūšu pauzes sekoja nākamā spēle pret slovēnieti, kurā kārtējo reizi nācās kapitulēt trešā seta galotnē.

Tālāk sekoja ceturtdaļfināls pret zviedrieti Rebeku Nīlsenu, kuru Santa apspēlēja divos līdzīgos setos un pirmo dienu noslēdza uz pozitīvas nots.

Otrajā dienā notika pusfināli un fināli. Pusfinālā Santa tikās ar polieti Martu Urbaniku, kuru apspēlēja 3trijos spraigos setos. Trešajā setā Santa gan jau no sākuma izvirzījās vadībā un to noturēja līdz spēles beigām.

Finālā Santai vēlreiz nācās tikties ar Jasmīnu Kēberi, kura šoreiz neatstāja nekādu cerību un pārliecinoši uzvarēja divos setos. Tādējādi Santa jau otro 1000 reitinga punktu turnīru pēc kārtas ierindojas 2. vietā.